Αρχική σελίδα | Χάρτης πλοήγησης | Σύνδεση
linelineline

Διακρίσεις, έπαινοι

Διακριθέντες/εισες μαθητές/τριες στον 5ο Πανελλήνιο Μαθητικό Διαγωνισμό «Παιχνίδ...

Εξήντα εννέα (69) μαθητές/τριες των τάξεων Ε' και ΣΤ' της σχολικής μας μονάδας συμμετείχαν στον 5ο Πανελλήνιο Μαθητικό Διαγωνισμό «Παιχνίδι και Μαθηματικά» της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας, που πραγματοποιήθηκε υπό την αιγίδα του Υπ.Π.Δ.Β.Μ.Θ. την Παρασκευή 11 Μαρτίου 2011.
Από τους/τις παραπάνω μαθητές/τριες διακρίθηκαν στον εν λόγω μαθητικό διαγωνισμό δεκατρείς (13) μαθητές/τριες της Ε΄τάξης και δώδεκα (12) μαθητές/τριες της ΣΤ΄ τάξης.

Η Διεύθυνση του Σχολείου εκφράζει τα θερμά της συγχαρητήρια στους/στις διακριθέντες/εισες μαθητές/τριες και στους/στις μαθητές/τριες που συμμετείχαν στον μαθηματικό διαγωνισμό, καθώς και στους/στις εκπαιδευτικούς των τάξεων Ε΄ και ΣΤ΄ που υποστήριξαν τους/τις μαθητές/τριες που συμμετείχαν στον διαγωνισμό.

Ανάρτηση: Ομάδα υποστήριξης ιστότοπου, 11/03/2011   Εμφανίσεις: 1241

Mετάβαση στην προηγούμενη σελίδα... 1 2 3 4 5 6 7 [8]