Αρχική σελίδα | Χάρτης πλοήγησης | Σύνδεση
linelineline

Η εφημερίδα μας

Πρωτο-πορεία διπλό τεύχος Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου: εφημερίδα των μαθητών/τριών του ...

Άλλο ένα τεύχος « Πρωτο-πορεία», διπλό αυτή τη φορά, κάνει την εμφάνισή του στην ιστοσελίδα μας.

Το τεύχος αυτό αναφέρεται στους μήνες Νοέμβριο και Δεκέμβριο και στις σελίδες του πραγματεύεται θέματα για το περιβάλλον, για το σχολείο μας, κάνει αφιέρωμα σε ιδιαίτερες ημέρες και φυσικά περιέχει ένα μεγάλο αφιέρωμα στην γιορτή των Χριστουγέννων.

Οι μαθητές του πρώτου τμήματος της Στ΄ τάξης έδωσαν και πάλι τον καλύτερό τους εαυτό και νομίζουμε ότι αξίζει το κόπο να το διαβάσετε.

Σύνολο καταχωρίσεων: 8   |    Ανάρτηση: Ομάδα Υποστήριξης Ιστότοπου, 10/01/2016   Εμφανίσεις: 1243

Προβολή όλων | Επιστροφή

ΚΟΡΥΦΗ ΣΕΛΙΔΑΣ